MÖBLER / Bord / Damskrivbord 10673154
nr 1067 3154
Damskrivbord
1890-tal, längd: 75 cm, djup: 62 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:51:05
1/11 21:11:46
500 kr
6/11 17:46:34